Serwis

Firma PROXER Sp. z o.o. jest Autoryzowanym Partnerem Serwisowym firmy XEROX na terenie Warszawy i województwa mazowieckiego.

Współpracujemy również z innymi producentami i dostawcami urządzeń i materiałów eksploatacyjnych dla biur i poligrafii.

Dział Serwisu naszej firmy składa się z wykwalifikowanego personelu technicznego z długoletnim stażem pracy, zajmującego się nie tylko
instalacją i naprawą sprzętu, ale również doradztwem technicznym i szkoleniem naszych Klientów.

Naszym atutem jest wieloletnie doświadczenie i wynikająca z tego praktyczna wiedza, uzupełniana uczestnictwem w systematycznych szkoleniach producenta. Wyposażenie serwisu w specjalistyczne narzędzia i przyrządy diagnostyczne włącznie z komputerami osobistymi oraz optymalny zapas części zamiennych gwarantuje szybkie usuwanie usterek i solidność obsługi dającą długą bezawaryjną pracę urządzenia.
Ponadto pracownicy  serwisu mają przydzielone samochody firmowe, co pozwala na szybsze dotarcie do miejsca wskazanego przez Klienta, skracając czas reakcji do minimum.

Przyjmowaniem wszelkich zgłoszeń serwisowych, udzielaniem szybkich porad telefonicznych i dysponowaniem czasem serwisantów zajmują się Dysponenci Serwisu, którzy są do Państwa dyspozycji w godz. 8:00 – 18:00 pod nr telefonu: 22 666 04 49 ;    GSM: 602 428 361 lub e-mail: serwis@proxer.pl

Skontaktuj się z nami